iKROS končí, prichádza KROS Fakturácia

Ako sme avizovali v minulej správe, spoločnosť KROS v týchto dňoch nahrádza aplikáciu iKROS novou aplikáciou KROS Fakturácia aj s novým balíkom FLEXI, ktorý obsahuje API rozhranie. Súčasní používatelia iKROS-u sú, alebo v blízkej dobe budú, premigrovaní do prostredia KROS Fakturácie.

Keďže KROS Fakturácia používa iné API rozhranie ako iKROS, súčasný náš plugin WooCommerce iKROS Connector nie je možné použiť pre prepojenie e-shopu s KROS Fakturáciou. Preto sme vytvorili úplne nový plugin WooCommerce KROS Fakturácia Connector, ktorý dokáže pravidelne prenášať objednávky z e-shopu do KROS Fakturácie vrátane automatického generovania faktúr a ich následného posielania zákazníkom e-shopu. Funkcionalita nového pluginu zostala viac-menej rovnaká ako v iKROS plugine, nový plugin obsahuje niekoľko malých vylepšení.

Prechod zo starého pluginu na nový

V týchto dňoch sme všetkým používateľom pluginu WooCommerce iKROS Connector poslali mail s informáciou, ako postupovať pri prechode na nový plugin WooCommerce KROS Fakturácia Connector.

Tí, ktorí majú naďalej platnú licenciu starého pluginu s ročným prístupom k aktualizácíám, majú nárok na bezplatné stiahnutie a nainštalovanie nového pluginu.

Tým, ktorým už vypršala platnosť aktualizácií, ponúkame možnosť zakúpiť si nový plugin so zľavou 30 %.