Kompatibilita s pluginmi na generovanie faktúr

Ak preferujete generovanie PDF faktúr v e-shope prostredníctvom pluginov PDF Invoices & Packing Slips for WooCommerce alebo Invoices for WooCommerce, tak vedzte, že tieto faktúry viete vďaka našim pluginom synchronizovať s niektorými účtovnými systémami. Túto možnosť viete použiť napríklad pri synchronizácii objednávok a faktúr so systémami KROS Omega alebo KROS Alfa+, pretože tieto systémy nevedia vrátiť e-shopu vygenerované faktúry a tým pádom s nimi nemôžete pracovať v e-shope (napr. odoslať ich e-mailom zákazníkom).

Z účtovníckeho hľadiska faktúry samostatne vygenerované v e-shope a v účtovnom systéme nemusia byť vizuálne rovnaké. Dôležité je, aby na faktúrach v týchto rôznych systémoch boli rovnaké všetky fakturačné údaje – číslo faktúry, variabilný symbol, dátumy, sumy, údaje o dodávateľovi, údaje o zákazníkovi a rozpis fakturovaných položiek. V nastaveniach našich pluginoch si stačí zvoliť, s ktorým pluginom na generovanie PDF faktúr má byť náš plugin kompatibilný.

Ktoré naše pluginy sú kompatibilné s pluginmi PDF faktúr?

WooCommerce KROS Omega Connector

Plugin WooCommerce KROS Omega Connector je kompatibilný s pluginmi PDF Invoices & Packing Slips for WooCommerce a Invoices for WooCommerce. Údaje faktúr vygenerovaných týmito pluginmi vie náš plugin preniesť do účtovného systému KROS Omega.

V nastavení nášho pluginu v záložke Objednávky a faktúry v položkách Číslovanie faktúr a Dátum vystavenia faktúr stačí vybrať daný plugin PDF faktúr. O prenos všetkých fakturačných údajov sa už postará náš plugin.

Definovanie kompatibility WooCommerce KROS Omega Connector s generátorom PDF faktúr

WooCommerce KROS Alfa+ Connector

Plugin WooCommerce KROS Alfa+ Connector je kompatibilný s pluginmi PDF Invoices & Packing Slips for WooCommerce a Invoices for WooCommerce. Údaje faktúr vygenerovaných týmito pluginmi vie náš plugin preniesť do účtovného systému KROS Alfa+.

V nastavení nášho pluginu v záložke Objednávky a faktúry v položkách Číslovanie faktúr a Dátum vystavenia faktúr stačí vybrať daný plugin PDF faktúr. O prenos všetkých fakturačných údajov sa už postará náš plugin.

Definovanie kompatibility WooCommerce KROS Alfa+ Connector s generátorom PDF faktúr

WooCommerce Pohoda Connector

Plugin WooCommerce Pohoda Connector je kompatibilný s pluginmi PDF Invoices & Packing Slips for WooCommerce a Invoices for WooCommerce. Údaje faktúr vygenerovaných týmito pluginmi vie náš plugin preniesť do účtovného systému Pohoda.

V nastavení nášho pluginu v záložke Faktúry v položkách Číslovanie vydaných faktúr a Dátum vystavenia vydaných faktúr stačí vybrať daný plugin PDF faktúr. O prenos všetkých fakturačných údajov sa už postará náš plugin. Podobne si môžete nastaviť aj zálohové faktúry.

Definovanie kompatibility WooCommerce Pohoda Connector s generátorom PDF faktúr