Pripravujeme napojenie na KROS Fakturácia

Určite ste zachytili informáciu, že spoločnosť KROS postupne ruší online aplikáciu iKROS a jej používateľov migruje na jej náhradu – novú aplikáciu KROS Fakturácia.

Všetkých používateľov nášho pluginu WooCommerce iKROS Connector chceme ubezpečiť, že so spoločnosťou KROS intenzívne komunikujeme a máme prisľúbené, že v priebehu leta 2022 by malo byť na strane KROS vytvorené nové API rozhranie, prostredníctvom ktorého bude možné prepojiť externý systém (e-shop) s aplikáciou KROS Fakturácia.

Naším cieľom je, aby súčasní používatelia nášho pluginu WooCommerce iKROS Connector pri prechode na KROS Fakturácia mali v dostatočnom predstihu k dispozícii nový WooCommerce plugin, ktorý nahradí súčasný.

Vzhľadom na to, že zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie o novom API, nevieme presne uviesť, kedy bude nový plugin v našej ponuke a akým spôsobom výmena platnosti pluginov prebehne. Naša predstava je vytvoriť nový plugin včas a ponúknuť ho sučasným „iKROS-ákom“ (ktorí používajú iKROS balík FLEXI) v rámci ceny platnej licencie súčasného pluginu, tzn. ak máte platnú licenciu nášho pluginu WooCommerce iKROS Connector, budete mať bezplatne k dispozícii plugin na KROS Fakturácia.

A samozrejme, budeme sa snažiť zabezpečiť, aby inštalácia a aktivácia nového pluginu prebiehala bez akýchkoľvek výpadkov na strane vašich e-shopov.