Správa domén používaných pluginmi

Aktivácia každého u nás zakúpeného pluginu je verifikovaná voči určitému počtu (sub)domén (pokiaľ nemáte zakúpenú multilicenciu). Samotná verifikácia prebieha automaticky hneď po aktivácii pluginu vo Vašom e-shope. Pokiaľ ste časom zmenili doménu e-shopu, museli ste nás kontaktovať, aby sme v našom verifikačnom serveri pôvodnú doménu zrušili a tak sa uvoľnil počet „voľných“ domén.

Odteraz si používané domény môžete spravovať sami.

V detaile vašich objednávok sme zapracovali časť Používané domény alebo subdomény, v ktorej nájdete zoznam verifikovaných domén pre daný zakúpený plugin. Tento prehľad Vám pomôže zistiť, ktoré domény máte aktuálne naviazané na plugin a či niektorú z nich nepotrebujete zrušiť (najmä ak ide o staršiu devel verziu e-shopu). V prípade, že väzbu na doménu chcete zrušiť, jednoducho použijete tlačidlo Zrušiť a väzba sa deaktivuje. Následne môžete plugin vo Vašom e-shope na novej doméne aktivovať.

Správa domén v objednávke

Ak Vám zakúpená licencia nepostačuje na požadovaný počet domén, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára, kde uvediete purchase code Vašej objednávky a požiadavku, o koľko domén chcete licenciu rozšíriť. Na základe toho Vašu objednávku upravíme a pošleme faktúru na doplatenie cenového rozdielu.